Brasserie 't Vaerhoes - Steyl
 
 
 
Uw tweede stop tijdens de culinaire fietsroute TrappenHappen is in Brasserie 't Vaerhoes in Steyl In het fietsarrangement is een heerlijk tussengerecht opgenomen in dit prachtige klooster in Limburg. Vanuit hier vervolgt u uw fietstocht naar Herberg De Bongerd in Beesel voor het hoofdgerecht.
 
In het decor van de meer dan een eeuw oude klooster met hun prachtig aangelegde tuinen vindt U “Café Brasserie ’t Vaerhóes”. Noem het een goede ingeving om wat meer dan een eeuw geleden herberg was, de status van gastvrijheid met goed eten en drinken terug te geven. Het gezellige terras waar statige bomen de wisselingen van het seizoen aangeven. Een goede menukaart die deze wisselingen volgt.
En, aan de vraag van vele gasten om “iets kleins” te eten wordt met deze kaart ruimschoots tegemoet gekomen. De weg die ingeslagen is zal nieuw zijn, maar het oude fundament blijft zonder meer het gastheer zijn. Natuurlijk blijft de mogelijkheid bestaan om uitgebreid te brunchen, lunchen of dineren, alleen of met groepen. Het jonge geestdriftige team van “ Café Brasserie ’t Vaerhóes” is er alles aan gelegen Uw verblijf in deze mooie omgeving zo aangenaam mogelijk te laten zijn. Zij zullen U ten dienste staan om Uw wensen waar mogelijk te kunnen vervullen en hopen U, bij welke gelegenheid dan ook te kunnen begroeten.
 
 
 
 
Brasserie 't Vaerhoes
Veerweg 18
5935 BK Steyl
T. +31 (0)77 3734495
E. info@vaerhoes.nl
W. www.vaerhoes.nl